Klima Yer Değiştirme Servisi

Klima Yer Değiştirme Servisi

Klima Yer Değiştirme ve Demontajı : Klimanızdan en üstün verimi alabilmek ve sorunsuz çalışmasını sağlamada doğru yere ve doğru montajın rolü çok büyüktür. Evinizi taşıdığınızda veya klimanızın yerinin değiştirilmesi ihtiyaçlarınızda, profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra klimanızın montajını yapıyoruz.

Klima Bakımı ve Temizliği : Klimaların mevsim başı ve sonunda bakımının mutlaka yaptırılması gerekmektedir. Bu şekilde hem cihazınızın ömrü kısalmaz hem de pahalı arızaların önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca bakımı geciken klimaların insan sağlığı için de iyi sonuçlara yol açmadığını bilmelidir. Bakımı yapılmamış bir klimada aşağıdaki temel sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz;

  • Klimanızın performansı düşer
  • Klimanızın enerji sarfiyatı artar
  • Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur
  • Klimanızın kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır
  • Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır
  • Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur
  • Klimanızın elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur...

Klima Gazı Dolumu : Klimaları gaz ile çalışır ve klima kompresör cihazı içinde bulunan gaz tankına gaz bittikten sonra ilave gaz dolumu yapılmazsa artık klimamız soğutmayacaktır...Klimanızın artık az soğutmaya veya hiç soğutmamaya başlamasının en büyük sebebi gazının tükenmesi veya azalmasıdır. Firmamız klimalarınızın gaz dolum hizmetini evinizde, işyerinizde vs. klimanızın bulunduğu yerde 24 saat karşılamaktadır.

Klima Tamiri ve Onarımı : Klimanızda meydana gelen her hangi bir sorunu servis göndermek sureti ile yerinde müdahaleler ile çözmekte gerekli gördüğü takdirde teknik servis e alarak arızayı giderip tekrar montaj uygulamasını yapıyoruz. Uzman kadromuz ve teknik ekip servisiyle tam donanımlı olarak hizmet veriyoruz. Klimalarınızda oluşabilecek tüm arızalara en kısa zamanda müdahale edebilecek şekilde kurulan bu sistem siz müşterilerimize yerinde servis olanağı sağlamaktadır.

Klima Teknik Servis Hizmetleri : Klimanızın markası ne olursa olsun, 24 saat hizmette olan teknik servis ekibimize ulaşabilir, montaj, bakım, keşif, tamir, onarım, gaz dolumu vs her türlü ihtiyaçlarınızda profesyonel teknik servis hizmeti alabilirsiniz...