Klima Bakır Boru Tesisatı

Klima Bakır Boru Tesisatı
Klima Bakım Servisi Uygun Fiyatlarla Profesyonel Klima Bakımı

Bakımsız Klima Sağlığa Zarar Veriyor Kullanmakta olduğunuz klimanıza yaptıracağınız periyodik klima bakım, gelecekte yaşayabileceğiniz sorunları minimuma indirmektir.

Sağlıklı Bir Ortamda Klima Kullanımı için Klima Bakımı Klimanızın için bakım işlemini gerçekleştirdiğiniz takdirde, klima kullanım sürecinde karşılaşma ihtimaliniz olan sağlık problemlerine karşı önlem almış olursunuz. Tam verim ve performansla çalışan klimaların mekanın havasındaki sağlığa zararlı mikroorganizmaları, pis havayı, toz parçacıklarını temizleme özelliğinden ötürü, bakımı yapılmamış klimanın topladığı ya da temizlediği her şeyi tekrar çalıştığı mekanlara yayarak sağlık problemi oluşturabilmektedir.

Bakımsız Klima Hangi Sağlık Problemlerine Yol Açabilir Fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklar bakımsız klima kullanımı sonucu oluşabilecek hastalıklardır.

Klima kullanıcıları için dikkat edilmesi gereken konu olan sağlık konusunda, problem çıkma ihtimalini minimuma indirmek için Klima Bakım Servisi hizmeti almanız gerekmektedir.

Klimada En İyi Verim ve Tasarruf için Klima Bakımı Klima bakımı cihazların iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğüne neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle cihazlara yılda iki kez klima bakım servis işlemleri yapılması son derece önemlidir. Klima Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.

Alanında uzman, eğitimli ve müşteri odaklı çalışan Klima Bakım Servisi teknik ekibi tarafından klima bakımı hizmeti almak için Online Klima Bakım Formunu doldurabilir veya klima bakım teklifi için 0212 248 0 248 ile çağrı merkezi yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Ne Zaman Klima Bakımı Yaptırmalısınız Klima Bakımının konutlar, bürolar, banka şubeleri, mağazalar, vb. gibi yaşam birimlerinde yaz başlangıcında ve kış başlangıcında olmak üzere yılda ortalama iki kez yapılması tavsiye edilir.